Naše návrhy na změny

25.06.2023

13.6.2023 jsme dokončili a odeslali zástupcům Katedry klinické psychologie IPVZ a AKP ČR dokument obsahující konkrétně uchopené body s našimi návrhy na změny. Tyto body budeme společně projednávat na nadcházející schůzce, kterou nyní domlouváme.

21.6.2023 jsme dostali odpověď od Mgr. Hany Jahnové zastupující v dopise celé Prezidium AKP ČR, kde navrhují schůzku pouze zástupců Iniciativy 2023 a zástupců AKP ČR. Zvou k projednání našich návrhů nejprve v tomto složení. Schůzka i s představiteli Katedry Klinické psychologie by mohla následovat později. Dále jsme obdrželi mail od PhDr. Pavla Krále, na který také budeme reagovat.

25.6.2023 Dokončili jsme sestavení týmů zástupců Iniciativy 2023 a posíláme bližší návrhy termínů zpět k rukám AKP ČR.


Podrobnější informace o obsahu korespondence včetně našich konkrétních návrhů na změny budeme zveřejňovat s odstupem po osobním jednání s AKP ČR. Situaci nadále vnímáme jako citlivou a chceme se nyní vyhnout jakýmkoli možným nedorozuměním, která by ze zveřejnění těchto mailů mohla vzejít. V případě zájmu o bližší informace a zapojení se do současných aktivit nás prosím kontaktujete mailem.